وبسایت مخزن یار حضور آنلاین خود را در دنیای دیجیتال سال 1400 آغاز نمود.

این مهم پس از 10 سال تجربه در زمینه های مختلف نصب و تعمیر انواع مخازن و جوش پلاستیک و هم چنین فعالیت در زمینه تعمیر و ساخت انواع قطعات فایبر گلاس به بهترین کیفیت رخ داده است …

مخزن یار، ارائه خدمات تعمیر و نصب انواع مخازن ذخیره پلی اتیلن را فراهم کرده‌است، هم چنین مخزن یار با ارائه فروشگاه خود اقدام به فروش حضوری و غیر حضوری انواع مخازن نموده است. دامنه فعالیت ما، مخازن پلی‌اتیلن 50 لیتر تا 20،000 لیتر در انواع تک لایه و سه لایه آنتی باکتریال می‌باشد.

ما متوجه هستیم که ارائه خدمات عالی با یک محصول عالی، به معنای بازگشت سرمایه است. از این رو و به واسطه یک دهه تجربه ، محصولات با کیفیت عالی و مطابقت با استانداردهای بین‌المللی را در اختیار مصرف‌کنندگان عزیز قرار داده‌ایم. و با افتخار اعلام می‌کنیم جزو بهترین ارائه دهندگان مخزن آب پلی اتیلن در ایران و مطابق با استانداردهای بالای آنتی باکتریال را در اختیار داریم.

درباره مخزن یار

با ما بهترین خودتان باشید

در شرایطی که در کشور عزیزمان ایران نگهداری و ذخیره سازی بهداشتی آب در زندگی شهری و روستایی به یکی از مهمترین اولویت ها و نیاز ها تبدیل شده است، ما خود را متعهد می دانیم به عنوان همراهی مطمئن و پرسابقه، پیشتیان شما عزیزان در نگهداری مهمترین ماده حیاتبخش زندگی تان باشیم.

این مهم مارا موظف به ساخت، نصب و تعمیر مخازن پلی اتیلنی منطبق با استاندار های موجود می دارد. حال ما در مخزن یار با ارائه محصولاتی مرتبط با ذخیره سازی آب و مایعات ، اعم از مخازن پلی اتیلن، مخازن انبساط، مخازن سمپاش، وان های پلاستیکی و سایر محصولات سفارشی پلی اتیلنی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

مخازن مخزن یار

فرصت را از دست ندهید ، استخدام شوید

شرکت مخزن یار، پیشرو در استخدام

مخزن یار جهت اشتغال زایی در میهن عزیزمان اقدام به جذب نیرو در زمینه های مختلف کرده است.

مخزن یار پیشرو در تعمیر مخازنمخزن یار با بیش از یک دهه تجربه در زمینه جوش پلاستیک و با استفاده از بروزترین متد ها و دستگاه های جوشکاری آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مخازن آسیب دیده به هم میهنان عزیزمان می باشد.

مهارت جوشکاری
100%
کمک به اصلاح و زیر ساخت
83%

درباره ما

مخزن یار با ارائه خدمات نصب،تعمیر و فروش محصولاتی مرتبط با ذخیره سازی آب و مایعات ازقبیل مخازن پلی اتیلن، مخازن انبساط، مخازن سمپاش، وان های پلاستیکی و سایر محصولات سفارشی پلی اتیلنی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

شبکه های اجتماعی

ایــنــمــاد

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای وبسایت مخزن یار محفوظ است | Copyrights@
طراحی و اجرا ♥ تجارت الکترونیک همراه | Beyto@